Management

Ambulant regioteam Zeeuws-Vlaanderen

Ad interim: Hans van de Voorde, j.vandevoorde@emergis.nl

 

Ambulant regioteam Oosterschelde

Els de Blok, deblok@emergis.nl

Ambulant regioteam Walcheren

2015 Vink, Kees_uitsnede

Kees Vink, vink@emergis.nl

Verslavingszorg

Jolanda van den Dongen, vandendongen@emergis.nl

Ouderenpsychiatrie

 

 

 

 

 

 

Jacqueline Haver, haver@emergis.nl

Klinische behandeling specialistisch

emergis.nl_2016-michaela-vlot

Michaela Vlot, vlot@emergis.nl

Klinische behandeling acuut en hoog intensief

2016-linda-goense

Linda Goense, goense@emergis.nl

Wonen

 

 

 

 

 

Carien Borst, borst@emergis.nl

Werken

emergis.nl_2016-vincent-van-den-dries

Vincent van den Dries, v.p.m.vandendries@emergis.nl

Sociaal domein en Forensische zorg

2016 Marianne Stijnman-uitsnede

Marianne Stijnman, stijnman@emergis.nl

Kinder- en jeugdpsychiatrie

Judith Edelbroek, edelbroek@emergis.nl

Printversie van deze paginaPrint